درباره ما

درباره دُرگل
ما در مجموعه عسل دَرگل بیشتر از 10 سال است که بهترین و خوشمزه ترین عسل ها را تولید و روانه بازار می کنیم. شاید برایتان جالب باشد که شروع کار ما با 20 کندو بود اما هم اکنون به یاری خداوند و حمایت مشتریان عزیزمان توانسته ایم پیشرفت چشمگیری را در پرورش کندو و افزایش تولید عسل طبیعی داشته باشیم.

وجدان کاری ما در کنار تعهدی که نسبت به “رضایت و سلامتی شما “ داریم باعث شد تا هر سال بر تعداد مشتریان راضی ما افزوده شود و در نهایت با انگیزه بیشتری عسل، این داروی شفابخش الهی را تولید و برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

ضمن اینکه هر ساله با کوچ زنبورها به مناطق مختلف سعی داریم بهترین و ناب ترین عسل را که از شهد گل های طبیعی تولید می شود تقدیم وجودِ پرمهر شما عزیزان کنیم و لبخند رضایتتان را سرلوحه ادامه کارمان قرار بدهیم. هم اکنون نیز با راه اندازی وبسایت عسل دُرگل به دنبال این هستیم تا خرید عسل طبیعی و ناب را در سراسر کشور برای کسانی که به سلامت خود اهمیت بسیاری می دهند و به دنبال عسل طبیعی و فرآورده های سالم زنبور عسل هستند؛ آسان تر کنیم. ضمن اینکه قصد داریم شما را با روش های شناخت عسل طبیعی، محصولات بی نظیر عسل دُرگل و همچنین روش های مختلف عسل درمانی بیشتر آشنا کنیم.
همانطور که از نامش پیداست عسل دُرگل یعنی دُر و گوهری که از گل گرفته می شود؛ پس به شما تضمین می کنیم ناب ترین و بهترین شهد گل ها را به دستتان برسانیم و امیدواریم بتوانیم رضایت حداکثری مشتریان خود را بیش از پیش کسب کنیم.